O Remeselnom centre

Sme predajcovia uznávaných značiek v oblasti stavebníctva. Pod jednou strechou nájdete presne to, čo hľadáte pre vašu stavebnú činnosť. V našom e-shope ponúkame pracovné odevy MASCOT, spojovací materiál ROTHOBLAAS a strešné okná značky VELUX.

Renomovaná dánska spoločnosť MASCOT vyrába širokú škálu vysoko kvalitných pracovných odevov, ktoré je možné využiť v rôznych priemyselných odvetviach. Všetky sú testované na funkčnosť laboratórnymi testami, testami užívateľov a prísnou kontrolou kvality. MASCOT kladie dôraz na pohodlie, kvalitu, tvar aj dizajn.

Skupina VELUX sa zameriava na výrobu strešných okien, roliet, žalúzií, svetlíkov, svetlovodov a ostatných potrebných doplnkov. Firma má takmer sto ročnú históriu a skúsenosti v oblasti strešného zasklievania. Ponúka kvalitné riešenia v modernom dizajne a bezúdržbovom prevedení.

Talianska nadnárodná spoločnosť ROTHOBLAAS je poskytovateľ špičkových technologických riešení pre všetkých, ktorí sa zaoberajú sektorom stavebníctva s drevom. Ponúka skrutky, spojky na drevo, membrány, pásky a ďalšie produkty pre upevňovacie systémy, vzduchotesnenie, redukciu hluku, ochranu proti pádu a iné zariadenia pre drevospracujúci priemysel.

Spoločnosť svoje riešenia neustále zdokonaľuje a vyvíja, aby boli ľahko dostupné pre všetkých, ktorí pracujú s drevom.

Cieľom Remeselného centra je priniesť slovenskému zákazníkovi produkty najvyššej kvality. Môžete sa spoľahnúť na stopercentnú komunikáciu a ústretovosť voči zákazníkovi. Radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom.